Juve crash hooaja finale, Inter teine Serie

Juventus kukkus oma teise järjestikuse lüüasaamist, sest pitseerimine üheksanda Serie Pealkiri järjest, langedes 3-1 kodus vastu Roma oma lõpliku mängu hooaja laupäeval, päeva enne nende Champions League kampaania jätkub. Inter Milan võttis teise koha 2-0 võita otsese rivaalid Atalanta Bergamo, viimistlus hooaja vaid üks punkt taga Juventus. Juventus otsivad suunas oma viimase 16 kodu mängu vastu Lyon järgmisel reedel, kus Maurizio Sarri poolel on vaja ümber lükata 1-0 esimese jala puudujääk. Cristiano Ronaldo oli puhanud lõplik mängu midagi jäänud mängida vastu viienda koha Roma. Argentiina Gonzalo Higuain juhtis Juventuse rünnakut, mis läbi murdis vaid kuus minutit Allianzi staadionil. Aga Diego Perotti inspireeritud roma vastuhakk luua Nikola Kalinic nooguta maser pärast 23 minutit. Perotti karistus enne vaheaega ja teine kuus minutit teise poole hukka Juventus oma kolmanda lüüasaamist neli mängu. Meeskond hiljem tõstis trofee, kui nad tähistasid võitnud “Scudetto” 36th korda tühi Allianz Stadium. “On veel suur lõhe Juventus,” ütles Inter treener Antonio Conte kelle pool võitis kolme võistkonna lahing teise koha. “Juve on palju parem struktuur sisse ja välja pigi. Nüüd üritavad teised tööd teha, et järele jõuda. Me peame olema targad, et mõista, kuidas seda teha, mitte minna depressioonist liigseks eufooriaks.” Danilo D’Ambrosio noogutas Inter esimene eesmärk pärast vaid üks minut Bergamo koos Ashley Young kahekordistada oma plii pärast 20 minutit uimastamise curling tulistas suurendada usaldust enne järgmise nädala Europa League tie vastu Getafe. Atalanta 17-mängu võitmatu liigas kestab läheb tagasi jaanuar 20 lõppenud. Aga treener Gian Piero Gasperini ütles, et see oli parim ettevalmistus nende Meistrite Liiga veerandfinaalis vastu Paris Saint-Germain. “See mäng Inter andis meile kena ärkama kõne, see oli parim asi, mis oleks võinud juhtuda meiega,” ütles Gasperini. “See oli parim mäng, mida me suutsime leida, oodates Champions League. LOE KA: Itaalia suur Pirlo määratud Juventus U23 treener “Viimastel nädalatel oleme mänginud enesekindlamat jalgpalli, võttis meie suu maha gaasi vähe, kuid täna oleme aru saanud, et sa ei saa mängida niimoodi vastu seda tüüpi meeskond, ja see on sama PSG.” – Immobile vastet rekord – Lazio valmis neljas, võrdne punkte Atalanta , olles surudes pealkiri vaid üks punkt taga Juventus kui hooaeg jätkus juunil 20. Simone Inzaghi pool langes 3-1 Napoli kuid edasi Ciro Immobile viskas oma 36th eesmärk hooaja võrdne rekord kõige eesmärke Serie Kampaania. 30-aastane Itaalia rahvusvaheline ära pärast 22 minutit sobitada Argentina edasi Higuain rekord 36 eesmärke, seatud mängides Napoli 2015-16 hooajal. Immobile võidab ka Euroopa Golden Shoe mandri parim skoor sel termin, olles ületanud Bayern München ründaja Robert Lewandowski on tally 34 keskel nädal. Napoli soojendada oma Champions League viimase 16 teise jala mängu üle Barcelona võita, kuid kaotas kapten Lorenzo Insigne, kes viskas öösel, et kahju. San Siro, Zlatan Ibrahimovic vastamata karistus, kuid viskas oma 10th liigas eesmärk alates jaanuarist AC Milan valmis kuuendal kohal 3-0 võita Cagliari. Hooaeg lõpeb pühapäeval Lecce ja Genova mängides Parma ja Hellas Verona vastavalt lootes, et vältida liitumist Brescia ja SPAL sätestatakse Serie B. Genova, 17.