Juventus kannatab 3-1 lüüasaamist roma viimasel päeval hooajal

Diego Perotti viskas kaks korda ja luua teise roma lõppenud Juventus pikk võitmatu kodu Serie Joosta 3-1 võita vaid kuus päeva enne Bianconeri oluline Champions League lips Lyon. Gonzalo Higuain oli pannud Juve ees laupäevases Serie finaalis, kuid Perotti asutas Nikola Kalinic’i ekvalaiseri ja pani romad enne poole kohaga Allianzi staadionil ettepoole. Winger andis viienda koha roma padi alguses teisel poolel nagu Juventus alistus esimese levila Serie lüüasaamist alates 1-0 vastupidine Napoli aprillis 2018 – kestab 39 mängu. See tähendab meistrid Juve, kes puhkas mitu mängijat, sealhulgas Cristiano Ronaldo, lõpetada kampaania back-to-back kaotusi enne, kui eesmärk on ümber lükata viimase 16 puudujääk iligue 1 Lyon. Higuain pöördus lähedalt vaid kuus minutit pärast pouncing kohta Adrien Rabiot filmi Federico Bernardeschi nurgas. Samuti loe: Eaglets star, Abba Bichi, kotid topelt auhindu Juve olid tegemata nurga ise, kuigi, nagu Kalinic nonchalantly ümber Perotti tarne. Gianluca Frabotta – tegemise esimene Juve välimus – lohistatud lai, samas mehe nooruk Riccardo Calafiori vintpüssi kodus teises otsas, ainult palli on läinud mängust eelmises nurgas. Calafiori siis juhtis vea Danilo jaoks Perotti karistus leida alumises paremas nurgas ja pane Roma ees. Perotti venitatud viia seitse minutit teise poole, pühkides kodus sees ala – kaudu läbipainde off Merih Demiral – pärast kogumist Nicolo Zaniolo täiesti kaalutud pass. Aaron Ramsey tabas ametikohale magus jõupingutusi ja Higuain peaaegu leitud alumises vasakus nurgas koos 20-õue streik. Aga Roma oli muid võimalusi ise, davide Zappacosta shooting kitsalt lai ja Wojciech Szczesny tehtud paar korralikku säästab nagu Juve faltered enne tohutu Meistrite Liiga showdown.