Siin on teie võimalus grillida eksperte selle kohta, kuidas hoida turvaliselt, kuna Calderdale näeb “kõrgemat kui kunagi varem” koronaviiruse määra

Nõukogu rahvatervise direktor Deborah Harkins ühineb Paneeliga David Birkenhead, Calderdale ’i ja Huddersfieldi NHS Foundation Trust’ i juhtiv meditsiinidirektor; dr Lisa Pickles, kohalik GP ja vaktsineerimisprogrammi juht; ja Stuart Hillary, Park Lane ‘ i Akadeemia juhendaja.

Ürituse teemaks on see, kuidas inimesed saavad jätkuvalt kaitsta ennast ja oma lähedasi Covid-19 eest. Hindamiskomisjon vastab küsimustele revaktsineerimise, laste ja noorte vaktsineerimise ning talvise gripi torkimise kohta.

 

Pr Harkins ütles: “Kuna Covid-19 on meie kogukondades laialt levinud ja Calderdale’ is kõrgem kui kunagi varem, teame, et mõned kohalikud inimesed võivad tunda muret, kui me läheme külmematesse kuudesse.

“Meie viimane live online Q ja seanss annab inimestele võimaluse küsida, kuidas me kõik saame parima võimaliku kaitse, sealhulgas küsimused vaktsiinide ja gripi kohta.

“Koos oma kolleegidega paneelil käsitleme kõiki probleeme ja anname selgeid nõuandeid, mida saate usaldada.

“Kuna praegu on kooliealistel lastel ja noortel palju Covid-19 juhtumeid, julgustame peresid olema eriti ettevaatlikud, kui nad abistavad lastehoiuga, eriti kui nad on vanemate või nende aluseks olevate terviseseisundite tõttu haavatavamad.

“Palun olge valvsad-püüdke mitte olla üksteisele liiga lähedal,peske käsi sageli, hoidke aknad lahti, vältige rahvarohkeid kohti ja hankige oma vaktsiini korduva, kui olete kutsutud, eriti kui teil on rohkem ohtu Covid-19.”

Leave a Comment