Uued nõuanded Calderdale ‘ i vanematele selle kohta, millal hoida lapsed koolist välja, kui koronaviiruse määrad tõusevad

Borough näeb oma kõrgeimat juhtumite arvu alates pandeemia algusest ja eelmisel nädalal teatati, et tal on kuues kõrgeim määr riigis.

Calderdale ’i nõukogu rahvatervise direktor Debs Harkins ütles:” See on nõuanne, kuid W on ahvatlev inimestele, kes seda järgivad ja aitavad Calderdale ‘ i.”

 

See hõlmab vanemate palumist hoida lapsi kodus kolm kuni viis päeva, kui keegi nende leibkonnas testib covid-19 positiivset. Seejärel peaksid nad võtma PCR-testi ja tagastama ainult siis, kui tulemus on negatiivne.

Pr Harkins rõhutas PCR-testi, mitte külgvoolu testi võtmise tähtsust, kuna tema sõnul on tulemused usaldusväärsemad.

Praegune valitsuse nõuanne tähendab, et alla 18-aastased ei pea ennast isoleerima, kui nende leibkonnas on keegi, kes testib positiivset, kuigi neil soovitatakse võtta PCR-testi.

Pr Harkins ütleb, et meetmete eesmärk on vähendada koronaviiruse määra koolides ja mujal, et leevendada survet haiglatele ja sotsiaalhoolekandeteenustele ning vähem lapsi viirusega koolist välja.

“Kuna me kõik õpime elama Covid-19-ga, peame leidma õige tasakaalu nakatumise riski minimeerimise, Meie Elu häirete vähendamise ja meie tervishoiu-ja hooldusteenuste tagamise vahel,” ütles ta.

“Kahjuks näeme praegu meie haiglates tõelist survet. Kontaktide jälgimise andmed näitavad, et suur hulk juhtumeid on põhjustatud viiruse levikust haridusasutustes ja me peame olukorra kontrolli alla saama.”

Hoolimata suurest vaktsineerimisest, toovad kõrged määrad endiselt inimesi haiglasse Covid-19-ga. Samuti on personaliprobleeme, kus NHS ja sotsiaalhooldustöötajad peavad olema välja lülitatud, kui nad testivad positiivset..

Halifaxis Mixendenis asuva Ash Greeni algkooli õppealajuhataja Mungo Sheppard tervitas nõu, öeldes, et see on kasulik koolidele, kes on hädas kasvavate juhtumite määradega.

Ta ütles, et pandeemia on koolidele karm ja võtab endiselt oma teemaks.

“Minu päeva esimesed telefonikõned annavad alati covid-19 nõu,” ütles ta. “See võtab lihtsalt ülemäära palju aega.

“Personalitöö on suur mure, viimased kaks aastat on olnud painajalik. Mul on 109 töötajat ja mõnel korral oleme läinud kahekordseks arvuks nende inimeste arvuga, kes olid väljas.”

Lisaks uutele nõuannetele vanematele on Calderdale ‘ i nõukogu välja andnud rea uusi meetmeid linnaosa koolide kaalumiseks.

Ta soovitab gümnaasiumidel vaadata õpilaste ja töötajate näokatete tagasitoomist ning kõik koolid tagavad akende avamise ja vähendavad klassirühmade vahelist segunemist.

Koolidel palutakse ka piirata külastajaid, vaadata selliseid üritusi nagu vanemate õhtu internetis, mitte näost-näkku, ja hoolikalt kaaluda, kas minna edasi residentuuri külastustega.

Nõukogu rahvatervise direktor Debs Harkins ütles, et juhised vaadatakse läbi poole aasta pärast.

Volikogu esimees Tim Swift ütles, et nad loodavad, et kui nüüd midagi ette võtta, on linnaosavalitsus jõuludeks paremas olukorras.

Pr Harkins ütles, et praegu ei ole kavas taastada mull süsteemi-mis nägi suur hulk lapsi koolist välja enne suve -, sest see oli “tõhus”, kuid”nüri vahend”.

Volikogu Swift ütles, et koolidele antakse valik, millised, kui üldse, meetmetest, mida nad järgivad, sõltuvalt nende enda kogukondadest.

“Koolid on töötanud uskumatult kõvasti, et kaitsta õpilasi, töötajaid ja laiemat koolikogukonda ning me tahame toetada nende jõupingutusi nii palju kui võimalik,” ütles ta.

“Koolides toimub ka töö selle nimel, et 12-15-aastastele pakutakse esimest vaktsiiniannust.

“Me teame, kui häiriv on pandeemia olnud koolidele ja me tahame seda minimeerida ja hoida koolis võimalikult palju noori.”

Täna õhtul kell 19 on volikogu Facebook ‘ i lehel online Q ja istung Covid-19 ja selle talve ohutu hoidmise kohta.

Leave a Comment